Nr katalogowy: 336

Agnieszka BORKOWSKA (ur. 1978)

Nr katalogowy: 336

Bez tytułu

olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. u dołu: AGNIESZKA BORKOWSKA.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł