Nr katalogowy: 333

Damian SATAŁA [DAMIŚ]

Nr katalogowy: 333

Bez tytułu, 2022

akryl, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Damiś / 2022.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł