Nr katalogowy: 331

Ryszard WOJTKIEWICZ (ur. 1941)

Nr katalogowy: 331

Bez tytułu, 1969

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d.: R.WOJTKIEWICZ 69;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł