Nr katalogowy: 330

Roman USAREWICZ (1926-1983)

Nr katalogowy: 330

Kompozycja

olej, sklejka; 37 x 31 cm;
sygn. p. d.: R. Usarewicz.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł