Nr katalogowy: 327

Jerzy KOWAL (ur. 1956)

Nr katalogowy: 327

Autoportret schizofrenika 3, 1991

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. g.: KOWAL,
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł