Nr katalogowy: 326

Michał PISERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 326

Bez tytułu, 2022

olej, płótno; 100 x 100 cm;
na odwrocie sygn. i dat: M. PISERA / 2022 oraz papierowa nalepka autorska.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł