Nr katalogowy: 324

Renata BONCZAR (ur. 1953)

Nr katalogowy: 324

Bez tytułu, 1988

olej, deska; 14 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: BONCZAR 88
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł