Nr katalogowy: 322

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 322

Parawan, 2021

olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / "Parawan" / olej, płótno, 90 x 70 / 2021.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł