Nr katalogowy: 318

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 318

Śliwki na czarnym talerzu, 1996

olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 15 000 zł