Nr katalogowy: 306

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 306

Stalla, 1985

akwarela, gwasz, papier; 20,5 x 30 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: stalla 23. 7. / 1985 / JAN.
estymacja: 5 600 - 6 700 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł