Nr katalogowy: 47

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 47

Portret dziewczynki

- według obrazu Walentina Sierowa (1865-1911)
olej, płótno; 33 x 33 cm.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł