Nr katalogowy: 46

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 46

Portret aktorki

olej, płótno; 76 x 61 cm;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł