Nr katalogowy: 44

Sławomir SZPAKOWSKI (1908-1994)

Nr katalogowy: 44

Góral z fajką, 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 53,5 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: S. SZPAKOWSKI / 34
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł