Nr katalogowy: 42

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 42

Pejzaż górski

olej, płótno; 21,2 x 29,3 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie kompozycja pejzażowa w technice olejnej wraz z sygnaturą: St Gałek.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł