Nr katalogowy: 41

Józef FARA (1908-1973)

Nr katalogowy: 41

Czarny Staw - Tatry

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,5 x 45,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Józef Fara
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł