Nr katalogowy: 35

Kazimierz LASOCKI (1871-1952)

Nr katalogowy: 35

Pejzaż z kapliczką - Lechanice, 1923

olej, płótno; 49,5 x 73,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: K. Lasocki. Lechanice. / 1923
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł