Nr katalogowy: 34

Józef FARA (1908-1973)

Nr katalogowy: 34

Wieś Maniowy, 1968

akwarela, papier; 35,5 x 50,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Józef Fara / Maniowy, 1968
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł