Nr katalogowy: 32

Stanisław GRZYMS, 1. poł. XX w.

Nr katalogowy: 32

Dziewczyna w chuście

pastel, papier; 39,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grzyms
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł