Nr katalogowy: 31

Henryk UZIEMBŁO (1879-1949)

Nr katalogowy: 31

Wiejska dziewczyna, 1918

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 33,6 x 28 cm;
sygn. i dat. p. g.: HENRYK UZIEMBŁO 1918
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza 2 400 zł