Nr katalogowy: 27

Stanisław KOPYSTYŃSKI (1893-1969)

Nr katalogowy: 27

Po nabożeństwie, 1943

olej, płótno; 74,5 x 95 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Kopystyński 43
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł