Nr katalogowy: 26

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

Nr katalogowy: 26

Para żniwiarzy

olej, płótno dublowane; 54 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: TPopiel
estymacja: 14 000 - 17 000 zł
Cena wywoławcza 13 000 zł