Nr katalogowy: 19

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 19

Akt kobiety

ołówek, papier; 26,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. z prawej strony: AW (monogram wiązany).
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł