Nr katalogowy: 16

Irena WEISS ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 16

Wenus i Amor z Księżycem, 1919

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p.g.: aneri
estymacja: 11 000 - 13 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł