Nr katalogowy: 13

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 13

Kozacy, 1936?

olej, tektura;
30 x 42,5 cm;
sygn. p. d.: Z… Kł...ski 36 (? - zatarta).

estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł