Nr katalogowy: 11

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 11

Atak kawalerii, 1995

olej, płótno; 80 x 140 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. Mesjasz 1995
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł