Nr katalogowy: 5

Nr katalogowy: 5

Róże w wazonie, ok. 1920

olej, tektura; 35,5 x 24 cm;
sygn. p. d.: WW
estymacja: 19 000 - 22 000 zł
Cena wywoławcza 18 000 zł