Nr katalogowy: 4

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 4

Kościół w Modlnicy, 1906

olej, płótno; 63 x 97 cm;
sygn. i dat. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI / 1906
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza 24 000 zł