Nr katalogowy: 712

Nr katalogowy: 712

Pudełko art déco z herbem Ostoja

srebro częściowo złocone cechowane, waga 102 g.
Polska, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł