Nr katalogowy: 711

Nr katalogowy: 711

Pudełko art déco z herbem Sas

srebro częściowo złocone próby 2 sygnowane, mahoń; waga 142 g. Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł