Nr katalogowy: 710

Nr katalogowy: 710

Cukiernica

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane;
wys. 8,5 cm, szer. 14 cm;
waga 278 g.
Niemcy, 3 ćw. XIX w.

estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł