20 kwietnia 2022

Aukcja: 20 kwietnia 2022 (środa), godz. 19.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie ofert:

Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl

Monika Wiśniewska
tel.: 607 722 744
e-mail: rempex@rempex.com.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Prowizja aukcyjna (opłata doliczana do kwoty spod młotka) wynosi 20%

902
Serwantka w stylu neorokokowym mahoń, szkło; 151,5 x 69,5 x 34 cm;
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł

903
Stolik pomocniczy buczyna, mahoń, orzech, platan; 59,5 x 55 x 55 cm;
Francja?, poł. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

904
Bieliźniarka w stylu Ludwika Filipa brzoza, orzech; 130 x 98,5 x 48 cm;
Europa Środkowa, 2. poł. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

905
Sekretarzyk typu davenport w stylu wiktoriańskim brzoza orzech; 79 x 54 x 53 cm;
Anglia?, 2. poł. XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł

906
Komoda wiktoriańska orzech, sklejka sosnowa; 89,5 x 109 x 53 cm;
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 400 zł

907
Fotel w stylu Chippendale mahoń, buczyna barwiona na mahoń; 94 x 59 x 59 cm;
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł

908
Szafka - barek neostylowy drewno liściaste; 76,2 x 74,5 x 49,5 cm;
Europa Środkowa?, 1. poł. XX w.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
Cena oferowana 1 700 zł

909
Sekretarzyk w stylu późnego biedermeier orzech; 99 x 112 x 63 cm.
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł

910
Bieliźniarka późnobarokowa świerk; 169,5 x 141 x 56,5 cm;
Niemcy Południowe lub Austria, XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł

911
Barek na kółkach stal; 71 x 85 x 49 cm;
Europa Zachodnia, 2. poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł

912
Para foteli art déco do wypoczynku buczyna barwiona na orzech; 93 x 56 x 95 cm;
Polska, lata 30. XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

913
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

914
Komoda klasycystyczna z herbami Ogończyk i Ślepowron sosna, jesion, intarsja - brzoza, dębina, okucia - mosiądz; 92 x 116 x 49,5 cm;
Polska, k. XVIII w.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł