Nr katalogowy: 396

Zygmunt ZAGAŃCZYK (1897-1959)

Nr katalogowy: 396

Martwa natura

olej, tektura; 32 x 44 cm;
sygn. l. d.: Z.Zagańczyk.
estymacja: 800 - 1 000 zł