Nr katalogowy: 101

Władysław JAHL (1886-1953)

Nr katalogowy: 101

Polonez fis - moll op. 44

z teki: „Chopin. 14 Eaux-fortes originales", Paryż 1949
akwaforta, papier; 26,9 x 21,1 cm (odcisk płyty);
sygn. p. d.: Jahl (ołówkiem),
estymacja: 1 600 - 1 800 zł