Nr katalogowy: 97

Stanisław B. MICHAŁOWSKI (1915-1980)

Nr katalogowy: 97

Matka Boska Ostrobramska, 1934

olej, płótno; 50 x 38,5 cm;
na odwrocie napis: Malował w Wilnie w lipcu / 1934 roku / Stanisław B. Michałowski.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł