Nr katalogowy: 62

A. MARTENS, XX w.

Nr katalogowy: 62

Pejzaż z wiatrakiem

akwarela, papier; 29 x 41 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d. A. Martens (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł