Nr katalogowy: 371

Juliusz STUDNICKI (1906-1978)

Nr katalogowy: 371

Awantura przy szachach, 1963

akwarela, ołówek, papier; 23 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. STUDNICKI (długopisem);
estymacja: 2 600 - 3 100 zł