Nr katalogowy: 716

Nr katalogowy: 716

Dzban - karafka

szkło szlifowane, srebro niecechowane próby ok. 800 częściowo złocone;
wys. 34,5 cm; Niemcy?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł