Nr katalogowy: 107

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 107

Motyw z Bu Sa’ada (Algieria), 1927

olej, płótno naklejone na sklejkę; 58 x 47 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: A. Laszenko / Bou Saada 1927
estymacja: 5 300 - 6 300 zł