Nr katalogowy: 855

Zegarmistrz Jean Antoine LÉPINE (1720-1814)

Nr katalogowy: 855

Zegar kominkowy z czytającą damą - „Triumf Nauki i Oświecenia”

brąz złocony; wys. 40 cm; szer. 32 cm; głęb. 12 cm.
Francja, Paryż, 1 ćw. XIX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł