Nr katalogowy: 829

MAISON CHÉRET - Atelier d’Art Liturgique (firma czynna od 1923)

Nr katalogowy: 829

Krzyżyk w etui

srebro złocone, kość słoniowa; 10 x 6 cm.
Francja, Paryż, 7 Rue Mayet, 2 tercja XX w.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł