Nr katalogowy: 452

Krystyna HILCZER-KOCIŃSKA (1946-2018)

Nr katalogowy: 452

Jezioro, 1988

olej, płyta; 53 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: K HILCZER 1988.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł