Nr katalogowy: 404

Grzegorz WORPUS-BUDZIEJEWSKI (ur. 1986)

Nr katalogowy: 404

Sensual Landscape - poliptyk, 2017

olej, akryl, płótno; 50 x 50 cm (każda);
sygn., dat. i opisany na odwrocie każdej z prac: GRZEGORZ / WORPUS- BUDZIEJEWSKI
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł