Nr katalogowy: 400

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 400

Pan Ireneusz…, 2000

olej, płótno; 53 x 44 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MARCIN MACIEJOWSKI 00 r.
estymacja: 83 000 - 98 000 zł