Nr katalogowy: 89

Franciszek JAŹWIECKI (1900-1946)

Nr katalogowy: 89

Drewniane domy

olej, tektura; 51 x 35 cm;
sygn. p. d.: Jaźwiecki (słabo czytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł