Nr katalogowy: 71

M. ZAPAŁOWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 71

Scena rodzajowa we wnętrzu, 1901

olej, płótno naklejone na sklejkę; 91,5 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Zapałowicz / 1901
estymacja: 4 800 - 5 800 zł