Nr katalogowy: 103

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

Nr katalogowy: 103

Kapliczka na Podhalu

akwaforta papier; 19 x 24 cm ( w świetle passe-partout)
sygn. Kapliczka na Podhalu (akwaforta i tinta) Wł. Zakrzewski;