Nr katalogowy: 714

Nr katalogowy: 714

Wazka z nakrywką (ecuelle)

srebro złocone próby 1 (950) cechowane; waga 426 g;
Francja, k. XIX w.
estymacja: 2 400 - 2 600 zł