Nr katalogowy: 824

Nr katalogowy: 824

Komoda w stylu rokokowym

Konstrukcja - sosna; fornir - orzech; intarsje - śliwka; okucia - stal; 86 x 111 x 67 cm Europa Środkowa, Niemcy?, 3 ćw. XVIII w.