Wojciech WEISS (1875 - 1950)
Nr katalogowy: 245
Kalwaria Zebrzydowska
olej, płótno, 35 x 51 cm;
sygn. l.d.: WW
olej, płótno, 35 x 51 cm;
sygn. l.d.: WW
Na odwrocie dedykacja: Kochanej Giulianie Ślebarskiej / na pamiątkę ofiaruje / Zolich Karol. / Kraków, dnia 15.9.1966 r.