Nr katalogowy: 236
Zestaw miniatur portretowych
7 sztuk: 2 portrety kobiece i 5 męskich
2 portrety kobiece
Portret młodej kobiety, k XIX w.
tusz, akwarela, papier, 7,2 x 6 cm (owal);
Portret kobiety w renesansowym kostiumie, k. XIX w.
olej, tektura, 17 x 12 cm (owal);
5 portretów męskich;
Portret mężczyzny w zielonej kamizelce, ok. 1840 r.
gwasz, kość słoniowa, 5,5 x 4,5 cm;
Portret mężczyzny w bikornie, 4 ćw. XVIII w.
gwasz, kość słoniowa, średn.: 5,3 cm;
Portret oficera. ok. 1830 r.
gwasz, kość słoniowa, 7,1 x 5,5 cm (owal);
Portret młodego mężczyzny, ok. 1830 r.
gwasz, kość słoniowa, 4,3 x 3,5 cm (owal);
Portret mężczyzny, ok. 1830 r.
farby naszkliwne, porcelana, 4,2 x 2,9 cm (owal);